Tak to bylo chytré tlak.“

Saunders vzdal WBO titul svět middleweight po selhání dobrovolný test na přítomnost drog za zakázané, zvyšujícího účinnost povzbuzujícího oxilofrine. 29-letý se sejít Demetrius Andrade v povinném obraně opasku v říjnu, ještě před pozitivním testu na látky obsažené v testu Vada.

Navzdory usilovné diskusi o tom, zda je lék byl povolen ‚mimo soutěž‘ podle pravidel jednotlivých řídících orgánů, Massachusetts Komise odmítla Billy Joe Saunders licenci pro jeho záchvat v Bostonu a dostal zákaz šesti měsíců od WBO po vyklizení jejich pás. Zpátky v roce 2014, Saunders zasadil Eubanková JR první profesionální porážky, bití svého soka na rozhodnutí o rozdělení a kazí svou neporazitelnost rekord.

2 Saunders porazit Eubanková Jr zpět v roce 2014, ale po přesvědčivém vítězství nad DeGale v sobotu večer, Eubanková Jr trvá jeho špatné dny jsou za ním, když vykresluje ovládnout svět. „Jsem zpátky na vrchol. I ukázal pochybovačů špatně a já dokázal, že to, co říkám, je pravda – Jsem bojovník světové úrovni,“dodal. „Je to jeden z těch zápasů, které mě staví do pozice napadnout u světových titulů a jsem velmi šťastný. „Byl tam obrovský tlak.

Oba jsme byli na okraji tohoto útesu a někdo spadne, a kdo spadne nemůže vrátit. Jsem pořád tady, kupředu a vzhůru. „Cítil jsem se ovládal jsem celý zápas. Je to velmi nepříjemná bojovník dostat čisté záběry dál.

Má protáhlý, že je levák, že je hladká, že je těžko postřehnutelné. „Musel jsem být hrubý tam. Věděl jsem, že budu muset dělat to souboj. Věděl jsem, že se chystá spustit.

Tak to bylo chytré tlak.“

Jak míč připnutý spodní břevno a narazil do zadní části Real Betis čistou Domácí fanoušci na stadionu Villamarín Benito vzrostl za jednu tleskat. Někteří dokonce uklonil uznat Maestro, prostě radost se dívat, když je v takové formě. 3 Lionel Messi nadále vzdorovat popis po dalším omráčení hat-trick Lionel Messi právě vstřelil svůj 51. hattrick pro klub a zemi, a dokonce i nejhorlivější Betis příznivec zůstala v úžasu.

Po spalujícím volného kopu a klinické skončit v prvním pololetí, Messi završen nádhernou osobní zobrazení na neděli v noci s drzým čipem, který velmi málo hráčů by se dokonce domnívají se snaží. 51 kariéra Hattricky pro Messi ✅ Jaký způsob, jak jej získat

Categories